premium website template

Jeździmy dla Ciebie

Każdego dnia przemierzamy setki kilometrów, aby nasi klienci dotarli na ustalone miejsce w ustalonym czasie. W przewozie osób planowanie czasu to podstawa, która pozwala nam podróżować bezpiecznie.

Nasi kierowcy tworzą zespół.

Długie podróże wymagają od kierowców pracy zespołowej. Również przy krótkich wyjazdach kierowcy dobierani są w oparciu o czas pracy i zapewnienie naszym podróżnym pewnego dotarcia do celu.

Kierowcy wyposażeni są w nowoczesne systemy komunikacji, które sprawiają, że ich praca jest bezpieczna, a jakość obsługi zlecenia spełnia wymagania w zakresie terminów. Jadąc z naszymi kierowcami możesz liczyć na ich pomoc w każdym przypadku.

Po Polsce i Europie

Obsługujemy coraz więcej wyjazdów zagranicznych.

Wraz z rozwojem w zakresie nowych samochodów zwiększyły się nasze możliwości przewozu osób na długich dystansach. Jeździmy z naszymi klientami coraz częściej poza granice kraju. Żaden kierunek nie jest dla nas ograniczeniem.


Przewóz osób realizujemy z użyciem nowoczesnych aut


Oprócz kierowcy nasze samochody mogą zabrać w podróż odpowiednio: Mercedes Sprinter - 20 podróżnych, VW LT35 - 17 podróżnych, Opel Vivaro - 8 podróżnych. Jedynie w przypadku bardzo długich tras konieczny jest też drugi kierowca i wtedy ilość miejsc dla podróżnych zmniejsza się o jedno.

Cena musi obejmować wszystkie koszty związane z poruszaniem się naszych samochodów i również drogi powrotne lub dojazdowe muszą być w tym uwzględniane. Lecz nasza oferta jest bardzo elastyczna cenowo i wystaczy zadzwonić, aby przekonać się o jej atrakcyjności.

Ze względu na różne rodzaje wyjazdów nie stosujemy stałych stawek za kilometr. Każdy rodzaj współpracy wyceniany jest indywidualnie, również z uwzględnieniem czasu współpracy. Warto zostać zatem z nami na dłużej - szczególnie doceniamy stałych klientów. Ale również dla nowych klientów mamy ciekawe oferty promocyjne. Zadzwoń i sprawdź.

Zapewniamy pełną obsługę transportu grup do 20 osób.

Aby poznać bliżej naszą ofertę na przewóz osób, zadzwoń na podany obok numer.

Przewozyosobowe.pl (2013) Wszelkie prawa zastrzeżone. Przewóz osób. Poznań, Bydgoszcz, Toruń