Transport osób to nasza specjalność.

Od początku działania naszej firmy skupiamy się w pełni na doskonaleniu obsługi transportu osób i zapewnieniu wysokich standardów w tym zakresie oraz na inwestycji w nowsze samochody.

Rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów powodują, że inwestujemy coraz więcej w zapewnienie podróżującym jak najlepszych warunków. Grono stałych klientów, których od lat obsługujemy w zakresie transportu osób, utwierdza nas w przekonaniu, że warto udostępniać podróżującym z nami coraz nowsze pojazdy.

image

Mercedes - jakość i standard, który staje się normą.

Zainwestowaliśmy w zupełnie nowy samochód do transportu osób. To Mercedes Sprinter, który posiada bardzo bogate wyposażenie i wszelkie udogodnienia, które przekładają się na zadowolenie naszych klientów z podróżowania z nami. Dzięki takiej inwestycji zwiększyliśmy skalę i możliwości naszego działania. Możemy przyjąć zlecenia na nawet bardzo odległe wyjazdy i zapewnić wyższy standard usług przewozowych.

Samochody uzupełniające.

Mniejsze samochody z naszej floty pozwalają nam równocześnie obsługiwać dalekie podróże jak i lokalne krótkie wyjazdy. Dzięki nim nasza oferta terminowa znacznie się rozszerzyła i jesteśmy bardziej elastyczni w tym zakresie. Dzięki większej mobilności możemy przyjać do obsługi więcej rodzajów zleceń. Od lat skupiamy się na kilku najpopularniejszych rodzajach wyjazdów z wykorzystaniem samochodów typu bus, lecz zdarzają się przypadki wyjazdów zupełnie nowego rodzaju. Nasze inwestycje we flotę aut procentują większymi możliwościami, z których korzystają nasi klienci.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Przewóz osób to nie jest zadanie, które można powierzyć każdemu. To wyjątkowy rodzaj usługi wymagający doświadczenia i zaufania. Bezpieczeństwo naszych pasażerów to absolutny priorytet. Dlatego wszystkie nasze samochody utrzymywane są w doskonałym stanie technicznym. Wynikiem takich działań jest całkowicie bezwypadkowa historia wielu tysięcy kilometrów, które przemierzyliśmy wspólnie z naszymi klientami.

Zapewniamy pełną obsługę transportu grup do 20 osób.

Aby poznać bliżej naszą ofertę na transport osób, zadzwoń na podany obok numer.

Przewozyosobowe.pl (2013) Wszelkie prawa zastrzeżone. Transport osób. Poznań, Bydgoszcz, Toruń