Mercedes Sprinter.
Nieprzeciętny komfort i pełne bezpieczeństwo.

image

Mercedes - wyznacznik jakości.

Nowoczesna konstrukcja Sprintera pozwala pasażerom na wygodną podróż. Usługi przewozowe, które realizujemy tym samochodem są bardzo cenione przez naszych klientów. Obecność wydajnego systemu klimatyzacji wielokanałowej ma ogromne znaczenie w odczuwaniu komfortu jazdy. Regulowane fotele pozwalają pasażerom na zmiany pozycji w czasie długich podróży, co znacząco wpływa na zadowolenie z jazdy.

Multimedialność i praktyczność.

Samochód wyposażony jest w tuner telewizji cyfrowej oraz odtwarzacz DVD, dzięki czemu długie podróże uprzyjemniamy naszym klientom często filmami lub programami TV. Obecność w aucie najnowszych systemów bezpieczeństwa pozwala podróżnym w pełni odprężyć się w czasie jazdy. Pełne przyciemnione przeszklenie samochodu zapewnia jednocześnie dobrą widoczność i zapobiega przed intensywnymi promieniami słońca. Praktyczne schowki na bagaż podręczny oraz duża przestrzeń bagażowa w połączniu z dużą ładownością umożliwia pasażerom zabranie wystarczającej ilości niezbędnych rzeczy.

20 miejsc podróżnych

Taka ilość miejsc pozwala nam obsługiwać duże grupy osób na krótkich i długich dystansach oraz zapewnia podróżnym dużą ilość miejsca.

Komfortowe regulowane fotele

Długie podróże tym autem nie są męczące dla pasażerów.

Rozrywka na pokładzie

Obecność TV, DVD i innych nowoczesnych systemów powoduje, że podróże upływają w miłej atmosferze.

Zapewniamy pełną obsługę transportu grup do 20 osób.

Aby poznać bliżej naszą ofertę na usługi przewozowe, zadzwoń na podany obok numer.